Colon S – podstawowe informacje o produkcie

Preparat Colon S sporządzony jest w stu procentach z naturalnego surowca ułatwiającego perystaltykę jelit. Tym właśnie surowcem jest łupina nasienna babki jajowatej.

Właściwości Colonu S

Na początku warto zaznaczyć, że w skład preparatu Colon S z OrklaCare wchodzi głównie babka jajowata, która jest źródłem błonnika pokarmowego. Jest to włókno roślinne, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu bardzo korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie. Dodatkową właściwością produktu jest to, że pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Warto dodać, że colon s składa się również z cykorii, która wspiera odchudzanie, zdrowie jelit i kontrolę wagi oraz ułatwia zachowanie prawidłowego stężenia cukru we krwi.

Właściwe dawkowanie

Jeżeli chodzi o zalecane spożycie produktu Colon S to należy to robić dwa razy dziennie po jednej płaskiej łyżeczce przed posiłkami rano i wieczorem. Łyżeczkę należy wsypać do szklanki wypełnionej sokiem lub wodą i dokładnie wymieszać. Całość wypić i popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego suplementu diety Colon S nie powinna być mniejsza niż 250 ml. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Wskazówki

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie można zapominać o prawidłowym trybie życia i zrównoważonym sposobie żywienia. Suplement diety colon s  nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.