Własny styl

Zmiany w świecie mody są czymś bardzo naturalnym, dlatego nie powinniśmy się dziwić, gdy trendy na najbliższy rok totalnie odbiegają od tego, co widzieliśmy u znanych projektantów, zaledwie rok temu.

TRENDY NA 2017

W świecie ubrań dla każdego, największą furorę mają szanse zrobić koszulki z nadrukiem, które są znanym elementem popkultury od wielu lat – tak na prawdę od wielu wieków, bo już od czasów wynalezienia sitodruku. W tym roku panować będą motywy kwiatowe – przede wszystkim kwiaty wiosenne. Jeśli mówimy o wiosennych kwiatach, wszystkim na myśl przychodzą krokusy, które w marcu zaczynają kwitnąć na tatrzańskich polanach i to właśnie tych kwiatów możemy się spodziewać na koszulkach w pierwszej części roku.

Później najprawdopodobniej uwaga odwróci się jak zawsze w środku roku, w stronę najpopularniejszych kapel muzycznych, ponieważ latem, są one bardzo modne, ze względu na różne festiwale w Polsce i na świecie. Poczynając od Green Day aż po Budkę Suflera, każdy wierny fan, będzie chciał nabyć koszulkę z nadrukowana podobizną swoich idoli.

Gdyby nie koszulki z nadrukiem, świat który znamy wyglądałby zupełnie inaczej. Z pewnością można stwierdzić, że byłby smutniejszy, ponieważ zabrakłoby w nim wielu kolorów, które są w niesamowicie dużej ilości obecne właśnie na koszulkach z nadrukami.

Zobacz nowe wzory na http://koszulkowo.com/