Waporyzator Fenix Mini: idealny do waporyzowania suszu CBD

waporyzator_fenix_mini

Czy konopie siewne można palić? Oczywiście! Jest to bardzo popularna metoda konsumpcji, jednak nie jest zdrowa, ponieważ palenie źle wpływa na nasze płuca. Warto więc zastanowić się nad zdrowszą alternatywą i wybrać odpowiedni waporyzator, który pozwoli nam na podgrzewanie suszu, by wytwarzał aerozol znacznie bardziej łagodny dla płuc, nie zaś dym. Jaki wybrać?

Fenix Mini: waporyzator, który zmieścisz nawet w kieszeni!

Waporyzator Fenix Mini jest bardzo dobrym waporyzatorem o niezwykle małych rozmiarach, co nie oznacza oczywiście, że jego moc jest równie mała. Waporyzator ten pozwala na podgrzewanie suszu w temperaturze od 160 stopni Celsjusza aż do 220, a to oznacza, że można wybierać taką temperaturę podgrzewania, jaka pasuje nam najbardziej, przedział bowiem jest dość szeroki.

Waporyzator ma akumulator o mocy 1600 mAh i wyświetlacz typu OLED, a jego pojemność wynosi od 0.15 grama suszu do 0.25 grama. Susz jest podgrzewany w waporyzatorze równomiernie, dlatego nie zachodzi efekt strat czy podgrzania suszu z jednej, a niedostatecznego ogrzania suszu z drugiej strony. Po szczegóły warto zajrzeć na konopnysklep.com.pl.

waporyzator_fenix_mini

Zalety korzystania z Fenix Mini

Korzystanie z waporyzatora Fenix Mini ma inne, dodatkowe zalety:

  • susz podgrzewany w waporyzatorze nie ma gorzkiego i nieprzyjemnego smaku ani zapachu;
  • bardzo łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu;
  • produkuje wysokiej jakości parę/aerozol;
  • hybrydowe ogrzewanie suszu;
  • chłodna i przyjemna dla gardła i płuc para.

Fenix Mini jest bardzo dobrym waporyzatorem. Jest bardzo mały i bardzo efektywny, a przy tym jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna!