Zabieg manicure – dlaczego jest tak popularny?

zabieg manicure

Piękne dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. To wszystko sprawia, że Panie coraz chętniej korzystają z usług kosmetyczek wykonując zabieg manicure. Polega on na dokładnym wypielęgnowaniu paznokci i dłoni, tak aby zyskały naturalny i zdrowy wygląd. Dlaczego kobiety pokochały manicure?  Dowiesz się z naszego artykułu.

Manicure – zabieg dla pięknych dłoni i paznokci

Podczas zabiegu manicure u easynails wykonuje się szereg czynności, których celem jest nadanie gładkości i nawilżenia dłoniom, a także przywrócenia piękna paznokciom. Na początku obcinane są skórki, a także piłowane paznokcie, dzięki czemu płytka zyskuje piękny kształt i wygląd. Na ostatnim etapie malowana jest również płytka paznokcia, na kolor wybrany przez klientkę. Stosuje się również peeling i krem, dzięki czemu całe dłonie wyglądają zdrowo, a paznokcie błyszczą. Co istotne istnieje wiele zabiegów manicure, a w wśród nich wyróżnia się: klasyczny, japoński, hybrydowy. 

zabieg manicure

Dlaczego warto korzystać z zabiegu manicure?

Panie, które regularnie wykonują manicure są zachwycone wyglądem swoich dłoni i paznokci. To świetny sposób na nawilżenie i utrzymanie zdrowia swoich paznokci. Jak wiadomo, manicure klasyczny to tanie paznokcie, które przecież są wizytówką każdej kobiety. Dzięki temu Panie każdego dnia mogą czuć się wyjątkowo i kobieco.