Wyciskarka do soków Kuvings – maksymalna ilość świeżego soku

Zamiast słodkich napojów gazowanych zdecydowanie lepiej jest pić soki warzywne i przecierowe. A już decydowanie najlepiej jest je przygotować samemu i spożywać świeżę tuż po przygotowaniu, zanim straci swoje najcenniejsze wartości odżywcze. Dlatego warto zaopatrzyć się w dobrą wyciskarkę, która wydobędzie z owoców i warzyw wszystko to, co najlepsze. Na polskim rynku furorę w ostatnim czasie robią wyciskarki Kuvings.

Jak działa wyciskarka do soków Kuvings?

Główną zaletą wyciskarek tej koreańskiej firmy jest to, że wyciskają one maksymalną możliwą ilość soku z warzyw i owoców, a także liści i naci. Zastosowany w nich mechanizm ślimakowy przeciera miąższ przez coraz to gęstsze sito, aby postawić na końcu suchą pulpę, a użytkownikowi dać jak najwięcej soku.

Wyciskarki Kuvings i ich zalety

Jak zapewnia producent, wyciskarki jej produkcji oddają aż do 90 procent wagi wrzuconych do nich warzyw i owoców. Co więcej, można w nich przecierać również twarde warzywa i owoce. Problemem nie będą nawet twarde warzywa korzeniowe jak choćby marchew, pietruszka czy seler. Dzięki temu wyciskarka do soków Kuvings rzeczywiście wyciska to, co najlepsze w warzywach i owocach. Sposób pracy sprawia, że można za jednym razem wrzucić do tych urządzeń rozmaite warzywa i owoce.