Witaminy i minerały- co warto o nich wiedzieć?


Witaminy i minerały to składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. W większości są to substancje egzogenne, które muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

Tran Mollers- charakterystyka produktu

Tran Mollers firmy OrklaCare to preparat wieloskładnikowy pozytywnie wpływający na pracę organizmu. Zawarte w tranie kwasy omega 3 oraz witaminy to nieocenione źródło energii, szczególnie w okresie zimowym.

Mnogość preparatów oferowanych przez firmę Mollers sprawia, że suplementów tych używać mogą zarówno dorośli jak i dzieci. Nietypowa forma żelków zawierających tran to niespotykane dotąd rozwiązanie, które przypadło do gustu najmłodszym pacjentom.

Witaminy i minerały- krótka charakterystyka

Zawarte w Tran Omega 3 składniki to substancje, których rola jest nieoceniona w ludzkim ciele. Na szczególną uwagę zasługują

1. Kwasy tłuszczowe omega 3

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe to kwasy pozytywnie wpływające na pracę układu nerwowego. Ich niedobór odpowiedzialny jest m.in za obniżoną odporność, zaburzenia depresyjne oraz nieprawidłową pracę ośrodkowego układu nerwowego.

2. Witamina D3

Równowaga wapniowo-fosforanowa to jedna z najważniejszych osi regulacyjnych ludzkiego organizmu. Utrzymanie w odpowiednim stanie kości i stawów pozwala nie tylko na prawidłowy rozwój dzieci, ale również bezproblemowe dorosłe życie.

3. Witamina A

Dzięki przyspieszaniu procesów regeneracyjnych witamina A nazywana jest czasami witaminą młodości. Łącznie z witaminą E wpływa ona na proliferację naskórka oraz podziały komórkowe skóry.