Suplementy diety Viridian

viridian

Zdrowy tryb życia i naturalne pochodzenie wszystkiego, co zażywamy, to nie moda – to konieczność. W obecnych czasach, gdy wszystko dookoła jest zanieczyszczone i chemicznie utrwalane, należy poszukiwać produktów, które choć trochę odciążą nasz organizm. Sprawią, że organy będą pracowały lepiej, a wątroba nie będzie obciążona stałym usuwaniem toksyn z organizmu.

Naturalne suplementy diety

Choć nie każdy z nas wymaga suplementacji, bywają okresy wzmożonego zapotrzebowania na niektóre składniki. Przykładowo, osoby starające się o dziecko powinny zażywać preparaty z selenem i cynkiem, osoby chcące poprawić swoja pamięć i koncentrację powinny wspomóc pracę swojego mózgu, osoby chcące polepszyć stan swoich włosów powinny zażywać preparaty wzmacniające ich stan, niemowlętom należy suplementować witaminę D. Marka Viridian to całkowicie organiczne suplementy diety, wśród których znajdziemy między innymi:

-witaminy i minerały dla dzieci,
-ekstrakt z pestek grejpfruta,
-kwas foliowy z kwasami DHA,
-antyoksydanty,
-wyciąg z pestek winogron.

Suplementy organiczne

To wszystko są to suplementy diety pochodzenia organicznego. Są w pełni ekologiczne, nie zawierają składników zwierzęcych, co jest dużym plusem dla wegan. Zażywanie takich suplementów w formie kapsułek jest całkowicie bezpieczne. Nie wywołuje skutków ubocznych i pozostawia po sobie jedynie dobroczynne właściwości w postaci wpływu na konkretne problemy funkcjonowania naszego organizmu.