Silver Haze – jedna z najpopularniejszych odmian marihuany

marihuana

Silver Haze to ceniona i znana sativa, jaka jest wykorzystywana także w zastosowaniu medycznym. To krzyżówka Skunk z Northern Light i Haze. To dało początek jednej z najsłynniejszych odmian sativy na całym świecie. Jakie zalety ma Silver Haze? Dlaczego warto na nią postawić? Jakie dolegliwości bólowe zwalcza roślina? O czym warto wiedzieć?

Silver Haze

Warto zauważyć, że rośliny te są uprawiane indoor i outdoor, przy czym polecany jest ciepły klimat. Sativa może osiągnąć do 2 metrów wysokości i cechuje się długimi gałęziami. Cechą jest dosyć długi okres kwitnięcia, od 10 do 11 tygodni. Jednak warto czekać, gdyż plony są bardzo wysokie. Ze względu na ciekawą genetykę, trudno jest określić zapach SH. Co do smaku, bazuje ona na nutach brzoskwiniowych i pieprzowych. To roślina pokryta unikalnymi trichomami, jakie produkują kannabinoidy. Topy są podłużne, a liście klejące w dotyku.

Medyczne zastosowanie

Super Silver Haze to opcja, jaką docenią hodowcy, jak i medyczni pacjenci. Najważniejszym osiągnięciem jest wielokrotne podium w konkursach, w tym dwukrotna nagroda główna. Jeśli chodzi o medyczne działanie Silver Haze, warto wyróżnić:

silver-haze
  • wsparcie w walce z bólami,
  • pomoc w walce z brakiem apetytu, nudnościami, torsjami,
  • pomoc w razie przewlekłego stresu i zmęczenia itp.


Pacjenci jasno wskazują, że ta odmiana działa przez bardzo długi czas, co pozwoli odczuć ulgę i poprawić kondycję organizmu. Nie bez powodu Silver Haze jest tak chętnie stosowana w medycznym świecie. Zwalcza przewlekły stres i pozwala ukoić skołatane nerwy, gdyż obecność indici wpływa na uspokojenie organizmu. Ponadto, można liczyć na pomoc w walce z różnymi bólami.