Sekret skuteczności kosmetyków Invex Remedies, czyli o technologii monojonowej

invex remediesMimo iż w zdecydowanej większości przypadków kosmetyki naturalne działają lepiej od tych, których skład zawiera więcej sztucznie wytwarzanych, chemicznych substancji, to nadal niektóre z nich nie przynoszą efektów obiecywanych przez producentów. Organiczne składniki nie będą bowiem dogłębnie nawilżać i regenerować skóry, jeżeli ich cząsteczki nie są w stanie przedostać się do jej najgłębszych warstw.

Czym wyróżniają się kosmetyki Invex Remedies?

Produkty polskiej marki Invex Remedies są w całości wykonane z naturalnych składników, dlatego wyróżniają się wysoką zawartością witamin oraz innych składników aktywnych, odpowiednio dobranych do skóry twarzy bądź ciała. W szerokiej linii Professional znajdują się bowiem preparaty takie jak:

1. mgiełka do twarzy i ciała,
2. maska do twarzy,
3. różnego rodzaju kremy do twarzy,
4. żel do ciała,
5. peeling mineralny,
6. tonik,
7. kreator lepkości.

Są one znane i cenione przede wszystkim za znakomitą skuteczność. Sekretem ich efektywności jest specjalnie opracowana technologia monojonowa.

Na czym polega skuteczność technologii monojonowej?

Działanie kosmetyków naturalnych z serii Professional jest o wiele bardziej skuteczne, ponieważ ich składniki aktywne docierają do najgłębszych warstw skóry. W momencie produkcji za pomocą specjalistycznej technologii monojonowej rozbija się duże, trudne do podzielenia cząstki mniej reaktywnych pierwiastków takich jak kobalt, nikiel, miedź, srebro czy złoto, które dobroczynnie wpływają na stan tego organu. Bez rozdzielenia ich, cząsteczki nie mogłyby przebić się przez naskórek i kolejne części skóry.