Nasiona marihuany outdoor – co warto wiedzieć?

nasiona marihuany outdoor

Nasiona marihuany outdoor nie od dziś cieszą się sporym uznaniem na rynkach światowych. Pamiętajmy o tym, że w Polsce zabroniona jest uprawa nasion marihuany. W państwach, gdzie jest to legalne, growerzy stawiają na uprawy outdoor lub indoor. Ta pierwsza opcja wymaga mniejszego nakładu środków pieniężnych i zaangażowania. Z tego względu jest uwielbiana przez hodowców. Czym cechuje się taka uprawa? Jak wybrać nasiona outdoor? Co oferują producenci? O czym warto wiedzieć?

Nasiona marihuany outdoor

Producenci oferują wiele odmian outdoor, jakie są przeznaczone dla osób doświadczonych, jak i początkujących. Outdoor, jak sama nazwa wskazuje, wymaga hodowli na zewnątrz. W tym wypadku kluczową rolę odgrywa kilka czynników, jakimi są:

  • pogoda,
  • żyzna gleba,
  • promienie słoneczne. 

Nasłonecznienie jest niezwykle istotne w procesie wzrostu rośliny. Nie wszystkie odmiany poradzą sobie w warunkach niesprzyjających, co warto mieć na uwadze. Okazuje się, że growerzy kupują nasiona w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Każde rozwiązanie daje wiele możliwości. 

Szeroki asortyment

Producenci stawiają na szeroki asortyment, jaki cały czas jest rozwijany, Doświadczone marki doskonale wiedzą, jak sprostać wymogom rynkowym. Nasiona marihuany outdoor występują także jako automatyczne, co wpływa na ich szybki wzrost. Growerzy z wiedza i doświadczeniem poradzą sobie z każdą uprawą, ciesząc się sporymi plonami.