Manicure męski – jakie są jego najpopularniejsze rodzaje?


Dbanie o wygląd paznokci i dłoni, uważane jest za domenę kobiet. Niemniej jednak obecnie, spora część panów chce dbać regularnie o prezencję swoich rąk. Pomocny może być w tym przypadku manicure męski. Jakie są jego najpopularniejsze rodzaje? Jak dbać o paznokcie męskie

Klasyczny męski manicure 

Klasyczny zabieg męskiego manicure, opiera się na bardzo dokładnym piłowaniu płytki paznokci, jak i usuwaniu niezbyt estetycznych skórek. Tego typu zabiegi na męskie paznokcie sprawiają, iż dłonie mogą nabrać bardzo eleganckiego wyglądu, dzięki czemu nabierają one reprezentacyjnego wyglądu, stanowiąc tym samym wręcz idealne wykończenie zadbanego o pewnego siebie mężczyzny. 

Japoński manicure dla mężczyzn

Ten typ męskiego manicure, przeznaczony jest przede wszystkim dla panów, którzy mają osłabione płytki paznokciowe. Zabieg ten wzmacnia bardzo dobrze strukturę paznokci, dodając im zdrowego oraz mocnego wyglądu. Polega on na dokładnym opukiwaniu płytek paznokciowych, jak i na usuwaniu nieestetycznie wyglądających skórkach. Kolejny etap, to dokładne wcieranie pasty odżywczej, jak i pszczelego pyłu. Dłonie męskie po przeprowadzonym manicure, będą się prezentowały bardzo zdrowo oraz schludnie i elegancko, dzięki czemu będzie można przyciągnąć spojrzenia płci przeciwnej.