Klasyczna odmiana kwitnąca 12 tygodni – Amnesia Haze

amnesia haze

Uprawa marihuany dla wielu osób kojarzy się dość enigmatycznie. Nie musi ona być wcale trudna, jeżeli zdecydujemy się na sprawdzone rodzaje i gatunki. Jeżeli poszukujesz czegoś, co będzie miało na ciebie intensywny efekt pobudzający, z pewnością powinieneś sięgnąć po roślinę, która należy do gatunku sativa. Jedną z najpopularniejszych jest Amnesia haze. Czym charakteryzuje się w praktyce?

Amnesia haze – kultowa odmiana o wielu możliwościach

amnesia haze

Amnesia haze z tego sklepu to przede wszystkim odmiana, która jest znana na całym świecie. Trudno wyobrazić sobie coffeeshop lub aptekę konopną, gdzie nie spotkamy tego szczepu. Można go nawet kupić w Polsce, o ile nie zawiera THC. Istnieje więc wersja CBD, a także autoflowering. Jest to bardzo wszechstronny wybór, który sprawdzi się zarówno dla osób, które dopiero zaczynają uprawę, a także osób, które już mają pewne doświadczenie w tego rodzaju działalności. Trzeba pamiętać że nie jest to roślina, którą można posiadać na terenie Polski, chyba że nie zawiera THC. Do jej uprawy potrzebna jest odpowiednia zgoda, jeśli zawiera jedynie CBD.

Skąd pochodzi popularna Amnesia haze?

Amnesia haze jak nazwa wskazuje jest dzieckiem hejza, który jest jednym z najbardziej oryginalnych szczepów – charakteryzował się dość luźnymi lecz puszystymi kwiatami, które miały nieco ziemisty smak w trakcie konsumpcji. Ten skrzyżowano wraz z afghani, który kwiaty miał już znacznie gęstsze. W efekcie powstała Amnesia, która zawiera pokaźną ilość mircenu, odpowiadającego za jej naturalny smak.