Jakie są rodzaje majtek damskich?

figi damskie

Najczęściej dokonuje się podziału majtek damskich na figi, figi tanga oraz bokserki. Dobrze dobrana bielizna sprawi, że uwypuklisz wszystkie swoje atuty, ubrania będą świetnie się na Tobie prezentować, zaś sama poczujesz się zmysłowo i świetnie.

W jaki sposób dobrać figi do sylwetki?

Wiele kobiet najbardziej ceni figi damskie, gdyż są to bardzo wygodne majtki. Masz pewność, że majtki te nie przesuną się na Twoich pośladkach, nie poczujesz ucisku, Panie mają szeroki wybór, gdyż mogą wybrać pomiędzy figami klasycznymi figami tangami, figami klasycznymi z podwyższonym stanem. Atutem będzie ich wykonanie bez szwu, w ten oto sposób uzyskasz pewność, że nie będą widoczne noszone figi, nawet pod najbardziej obcisłymi kreacjami. Dzięki temu, poczujesz się o wiele bardziej atrakcyjnie, komfortowo, dobrze ze samą sobą. Wybierając figi, powinnaś mieć już na początku świadomość, jaki efekt planujesz uzyskać. Figi klasyczne z podwyższonym stanem sprawdza się, gdy nosisz obcisłe stylizacje, dzięki nim doskonale wymodelujesz własną sylwetkę. Figi klasyczne z podwyższonym stanem sprawdzą się wtedy, gdy zechcesz ukryć swój brzuch, ponadto kiedy lubisz nosić ołówkowe spódnice oraz dopasowane sukienki oraz kombinezony. Figi klasyczne są majtkami o lekko podwyższonym stanie, zakryją znaczną część Twoich pośladków. Majtki te są doskonałe do noszenia na co dzień, Jeśli jesteś kobietą, ceniącą klasyczne rozwiązania, to rozwiązanie z pewnością trafi w Twoje gusta.

Jakie figi są obecnie najchętniej noszone przez panie?

Panie mogą wybierać wśród wielkiego spektrum fig, jak zapewne wiesz, wybór majtek zawsze jest kwestią indywidualną. Warto jednak przyjrzeć się trendom, które panują. Modelem fig klasycznych które chętnie wybierają kobiety jest Dione/ F figi. Model ten wykonany został z tiulu oraz z wyjątkowego haftu. W 68%, wykonane one zostały z poliamidu, są w pełni hipoalergiczne, komfortowe w noszeniu, dlatego tak chętnie są noszone. Model ten jest bestsellerem sezonu wiosna- lato 2022. Panie wybierają również figi wysokie. Obecnie bestsellerem jest Onyx/ FW figi wysokie. Majtki te są wyszczuplające, jednokolorowe, komfortowe w noszeniu oraz hipoalergiczne. Dzięki nim, doskonale wymodelujesz talię oraz brzuch, będziesz w nich wyglądać wyjątkowo, zmysłowo, bardzo atrakcyjnie. Dzięki bawełnianemu klinkowi, uzyskasz jeszcze większą wygodę oraz niezrównany komfort noszenia. Elegancki haft będzie stanowił dopełnienie Twojej kobiecości, delikatna kokardka doda Ci jeszcze więcej niepowtarzalnego wdzięku. Wiele kobiet wybiera ponadto Vella/ FW figi wysokie korygujące, który to model jest bezsprzecznie bestsellerem sezonu wiosna- lato 2022.