Jakie cechy ma Amnesia Haze?

Jakie cechy ma Amnesia Haze

Uprawa marihuany w naszym kraju jest nielegalna. Pamiętajmy o tym, że nasiona są zawsze żeńskie, a rośliny feminizowane. Nasiona nie mają THC. Nie ma możliwości nabycia topów marihuany w sklepie i hodowania ich w domu. W krajach, gdzie jest to legalne, odbiorcy chętnie sięgają po Amnesia Haze. To wysokiej jakości nasiona, które pozwalają rozwinąć skrzydła wielu growerom. Przed wyborem danej odmiany, warto dowiedzieć się, czym się ona cechuje. Uprawa odbywać się może w warunkach outdoor lub indoor. Jest to zależne od danego klimatu, potrzeb rośliny i growera. Czym odznacza się Amnesia Haze? Dlaczego jest tak popularna? Co warto wiedzieć?

Amnesia Haze

Podczas uprawy AH trzeba pamiętać o odpowiedniej cyrkulacji i ruchu powietrza w growboxie. Ostrożność powinniśmy zachować z nawozami. Roślina dosyć długo kwitnie – około 12 tygodni. Warto jednak na nią czekać, gdyż poziom plonów i wysoka jakość wynagrodzą ten długi czas kwitnienia. Warto podkreślić, że Amnesia Haze jest hybrydą z dużą przewagą sativy. Zioło od razu upala odbiorę, jest mocne i daje sporo energii. Początkujący użytkownicy mogą się przestraszyć i miewać wizje psychodeliczne. W większości występuje także efekt chwilowej  utraty pamięci. 

odmiana Amnesia Haze

Nasiona marihuany

Nasiona marihuany są można kupić w sklepie online PanPestka. Growerzy chętnie dobierają bardzo dobrą jakość, co daje pewność niezawodnych plonów i odpowiednich efektów działania AH.