Feminizowane nasiona marihuany Master-Seed Big Bud Auto

big bud auto

Do głównych cech feminizowanych nasion marihuany Big Bud Auto należy uzyskiwanie najwyższych plonów. Struktura roślin automatycznie kwitnących wyróżnia się dużą liczbą kwiatostanów, które obficie produkują żywicę. Podczas uprawy należy kontrolować wzrost krzewów. Wyróżnia się zaskakująco przyjemnym zapachem, na który składają się nuty owocowe z domieszką przypraw. Cechą wyróżniającą Big Bud jest jej pobudzające działanie, typowe dla odmian Sativy.

Cechy wzrostu nasion

Kwitnienie feminizowanej wersji nasion marihuany Big Bud Auto jest ograniczone do 50 dni, a maksymalnie do 65 dni. Można je zbierać po kilku miesiącach od wykiełkowania nasion. Krzewy osiągają maksymalną wysokość 110 cm, co zapewnia komfortowe warunki uprawy. Uprawa jest odporna na pleśń, więc nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Hodowca może wykorzystać te piękne rośliny jako element dekoracyjny w domu, ale nie przed zbiorem. Jednak hodowla tych roślin jest w Polsce nielegalna, kolekcjonować można jedynie nasiona dostępne np. tutaj.

Efekt po wykiełkowaniu nasion

Feminizowane rośliny konopi Big Bud charakteryzują się silnym efektem, choć łagodnym, który można określić jako tonizujący, ale nie ogłuszający. Roślina ta przyciągnęła uwagę koneserów konopi i jest zawsze chętnie uprawiana przez początkujących hodowców, którzy cieszą się harmonijnym rozwojem roślin Big Bud i niesamowitym aromatem owoców.

Główne cechy Big Bud Auto fem

Jedną z głównych cech feminizowanych nasion marihuany Auto Big Bud jest to, że dają największe plony, które są łatwe do uzyskania. Rośliny automatycznie kwitnące mają strukturę organiczną, z licznymi i aromatycznymi kwiatostanami, które obficie wydzielają żywicę. Hodowca, który używa nasion automatycznie kwitnących, powinien regularnie sprawdzać ich wysokość.

Krzewy rosną silnie, zwarcie i wytrzymale, stosownie do warunków panujących na zewnątrz. Efekt ten można również uzyskać w pomieszczeniach zamkniętych lub w szklarni. Feminizowana hybryda wypada korzystnie w porównaniu ze swoim odpowiednikiem dzięki przyjemnym aromatom owocowym zmieszanym z nutami korzennymi. Mówiąc o wyjątkowości roślin, należy wspomnieć o działaniu ożywczym, charakterystycznym dla roślin opartych na genetyce.