Dwie fioletowe odmiany marihuany

kolorowe odmiany marihuany

W tym zestawieniu zebraliśmy dwie kolorowe odmiany marihuany, którymi możesz się cieszyć. Fioletowe odmiany marihuany pachną podobnie do sfermentowanych liści herbaty, ale na wydechu zapach jest świeży i miętowy.

Purpurowa Królowa

Purple Queen – Nazwa tej hybrydy mówi sama za siebie! Prawdziwa królowa wśród swoich w każdym ogrodzie. Za wspaniałym wyglądem kryje się dobry rocznik i doskonały, silny efekt gastro, który przygniecie cię do kanapy, a po chwili sprawi, że zaatakujesz lodówkę. Ta roślina będzie gotowa w 8 tygodni od kwitnienia, dojrzewa na zewnątrz do połowy września i nie przekroczy 1m wysokości, ale nadrabia swoją krótką posturę obfitym bocznym rozgałęzieniem na całej szerokości. 

Purpurowa Dolina Paro

Purple Paro Valley pochodzi z odmiany, która rośnie w dolinie Paro w zachodnim Bhutanie na wysokości 2500 metrów. W tym regionie jest ona dobrze przystosowana do surowego klimatu Himalajów, z rozległymi suszami, monsunami i mroźnymi zimami. Ze względu na wyjątkową stabilność, odmiana ta lepiej radzi sobie z niskimi temperaturami niż większość współczesnych odmian.

Różnorodność jest fascynująca, ale nie jednorodna. Dwa najczęściej występujące fenotypy to zielony i fioletowy.

  • Wersja purpurowa jest w 75% nasienna, piękna, z długimi międzywęźlami.
  • Osobniki zielone są krótsze, szybciej kwitną, a szyszki są małe.
  • Zapach bardzo mocny, ale pyszny w czasie kwitnienia: limonka, cytrusy, mięta i orzechy.
  • Fioletowe zielenice z Doliny Paro pachną jak lawenda, ponieważ ich żywica jest pełna terpenoidu linalolu, który daje efekt uspokajający, pomaga w bezsenności i łagodzi bolesne odczucia.
  • Olejek Purple Paro Valley (27,5% THC) pachnie jak himalajski cedr. Efekt jest odprężający. Zalecany przy bezsenności, pomaga

Charakteryzuje się wysoką stabilnością formy i łatwością przetwarzania. Purpurowa Dolina Paro osiąga wysokość 1,50-2m. Ma korzenny, cytrynowy aromat ze słodkim, miętowym zapachem z nutą orzecha włoskiego. Purple Paro Valley szczególnie dobrze nadaje się do uprawy na zewnątrz. Purple Paro Valley jest odporna na mączniaka, lubi smaczne nawozy, kwitnie na purpurowo i daje obfite plony.

Jeżeli interesuję Cię więcej kolorowych odmian, to przeczytaj cały artykuł dostępny pod tym linkiem:

https://nasionamarihuany.pl/blog/top-5-fioletowych-odmian