Dlaczego warto stosować booby tape?


Booby tape jest produktem, który z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Panie które zdecydowały się na jej zastosowani wskazują przede wszystkim na bardzo wiele zalet, które z tego płyną. Booby tape służy do podtrzymywania biustu, jednak w przeciwieństwie do staników nie ma ramiączek ani dolnej części dokoła ciała.

Wygoda i komfort noszenia

Booby tape to przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie, które doceniają panie w każdym wieku i o każdym rozmiarze biustu. Wykonana z bawełny taśma pokryta jest z jednej strony warstwą kleju, który doskonale przylega do ciała i zapewnia możliwość jej właściwego umieszczenia w odpowiednim miejscu. Taśma może być stosowana na różne sposoby, co przede wszystkim daje możliwość odpowiedniego podtrzymania każdego biustu bez względu na jego rozmiar. Ponadto booby tape (sprawdź tutaj) daje możliwość wymodelowania biustu i uzyskania jego pożądanego kształtu.

Bez otarć i bez bólu

Booby tape przede wszystkim nie wbija się w ciało tak jak biustonosze, co zwłaszcza dla pań z większym rozmiarem biustu ma duże znaczenie. Ze względu na to, że jest wykonana z bawełny, nie powoduje podrażnień ani uczuleń, dlatego może być stosowana przez wszystkie panie. Taśma sprzedawana jest w rolkach, najczęściej o długości 5 metrów. Wystarczy odciąć z niej kawałek o pożądanej wielkości i w odpowiedni sposób przykleić go, modelując biust i zapewniając mu właściwe podtrzymanie.