Co to jest vaporyzator przenośny?

vaporyzator przenośny

Waporyzacja to coraz bardziej popularna forma przyjmowania substancji aktywnych z suszu ziołowego. Polega ona na podgrzaniu go do odpowiedniej temperatury, która pozwala na odparowanie zawartych w nim składników. Wiele osób używa ten sposób na przykład suszu z konopi siewnej o zwartości CBD. Każdy zainteresowany waporyzacją, zapewne zastanawia się co to jest vaporyzator i czy warto zainwestować w jego przenośną wersję.

Vaporyzator – czym jest?

Vaporyzator to urządzenie, które pozwala uwolnić się od dymu związanego ze standardowego palenia ziół. Bowiem zamiast spalać susz, podgrzewa go do wysokiej temperatury uwalniając „vapor”. Jest to para, w której zawarte są substancje aktywne zioła, w przypadku konopi siewnej głównie CBD i inne kannabinoidy. Vaporyzatory występują w formie większej i podłączanej do prądu – stacjonarnej, lub mniejszej, które zasilane są akumulatorem lub używane przy pomocy zapalniczki. Większość osób decyduje się na vaporyzator przenośny, ze względu na jego uniwersalność i często niższą cenę. Nie należy mylić go z e-papierosem, który jest urządzeniem odparowującym specjalny płyn z nikotyną, a nie susz.

vaporyzator przenośny

Jaki vaporyzator przenośny wybrać?

Obecnie jednym z najbardziej polecanych urządzeń przenośnych jest VapCap M firmy Dynamo. Jest tak dlatego, ponieważ łączy w sobie wiele zalet. Jego cena jest stosunkowo niska, nie wielki jest również jego rozmiar i waga. Nie wymaga ładowania, gdyż podgrzewa się go za pomocą zapalniczki. Istnieje wiele innych godnych polecenia urządzeń. Jeśli chodzi o sprzęt z wbudowanym akumulatorem, dobrym zakupem będzie Flowermate V5 NANO. Jeśli żadna z tych propozycji Ci nie odpowiada, po prostu odwiedź sklep z vaporyzatorami i znajdź coś dla siebie!