Bielizna do zadań specjalnych – jak wybrać bieliznę wyszczuplającą?


Fałdki, skrzydełka czy boczki – to defekty figury, które kobiety zawsze chcąc ukryć. Bielizna wyszczuplająca jest stworzona właśnie do takich zadań. O czym należy pamiętać wybierając bieliznę korygującą?

Majtki, body czy halka?

Bielizna wyszczuplająca występuje w wielu rodzajach. Warto o tym pamiętać, by dobrać bieliznę korygującą, która będzie przeznaczona do zlikwidowania konkretnego problemu. Kobiety mogą znaleźć majtki wyszczuplające, halki, body, a nawet biustonosze, które zmniejszą duży biust.

Halka wyszczuplająca to propozycja dla pań, które mają większy brzuszek oraz uda. Z takimi problemami często borykają się panie o typie figury jabłko oraz gruszka. Warto pamiętać, że halka jest idealną propozycją dla kobiety, która chce nosić sukienki podkreślające kobiece kształty.

Sukienki ołówkowe oraz wieczorowe są bardzo wymagające. Halka wyszczuplająca ukryje wszystkie niedoskonałości, które mogą wpłynąć na wygląd stylizacji.

Warto również pamiętać, że bielizna wyszczuplająca to również biustonosze przeznaczone dla pań o większym biuście. Są one tak skonstruowane, że równomiernie rozkładają tkankę, by biust wydawał się mniejszy.

Majtki wyszczuplające są przeznaczone dla kobiet, które chcą ukryć niedoskonałości w rejonie brzuszka oraz ud. Panie, które mają problem z większym brzuszkiem powinny wybierać bieliznę wyszczuplającą z wysokim stanem. Panie, które również chcąc wyszczuplić uda powinny zwrócić uwagę na majtki „kolarki”, które mają dłuższe nogawki, dzięki temu uda będą zgrabne i smukłe.

Jak wybrać bieliznę wyszczuplającą, która będzie komfortowa?

Bielizna wyszczuplająca marki Gorteks jest przeważnie wykonana z elastyny, poliamidu, nylonu lub poliestru. Wybierając bieliznę korygującą należy zwrócić uwagę, by była w niej również domieszka materiałów naturalnych. Dzięki temu będzie to bielizna, która oddycha i zapewnia większy komfort użytkowania.

Wybierając bieliznę korygującą nie można również zapomnieć o doborze prawidłowego rozmiaru, który jest kluczowy. Zbyt obcisła bielizna nie tylko będzie bardzo niewygodna, ale również nie przyniesie upragnionych efektów. Bielizna wyszczuplająca ma za zadanie mocno uciskać ciało. Jeśli jest zbyt obcisła nadmiar tkanki tłuszczowej będzie wylewał się nad bieliznę lub ułoży się w nieatrakcyjne fałdy.

Wybierając bieliznę korygującą należy skoncentrować się na takich rozmiarach, jakie kobieta nosi na co dzień. Tylko takie podejście pozwoli na wybranie bielizny, która nie tylko wysmukli sylwetkę, ale również, w której funkcjonowanie nie będzie problemem.